
Коробка блістернаІТ-359t(110*214/125*224/82)1700мл(1уп/50шт 1ящ/500шт)
Розмір:125*224*82
Колір: прозорий
Об'єм: 1700мл
Матеріал: Пластик
Упак /в ящику:шт. 50/500
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Креманка/салатниця |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Пластик |
| Підходить для алкогольних напоїв | Ні |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 1300 мл |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 65 мм |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Основні атрибути | |
| Призначення паковання | Для бутербродів, Для тортів, Для кондитерських виробів, Для кулінарії, Для салатів, Блістери, Для фруктів і ягід |
| Кількість відділень | 1 |