


Коробка пластикова ІТ-5350 (130*127/78) 350мл 50шт/уп 700шт/ящ
Розмір:130*127/78
Колір: прозорий
Матеріал: Пластик
Упак /в ящику:шт. 50/700
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Креманка/салатниця |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Пластик |
| Підходить для алкогольних напоїв | Ні |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 500 мл |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Висота | 78 мм |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |