
Упаковка блістерна HF35 PET 227*127*85мм(1800мл)(1уп/50шт.,1ящ/400шт)
Увага! Не призначений для використання у СВЧ печах
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Без бренду |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 1800 мл |
| Колір | Прозорий |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 227 мм |
| Ширина | 127 мм |
| Висота | 85 мм |