
Упаковка блістерна ПС-122 1700мл 50шт
Розмір:230*130*87
Колір: прозорий
Об'єм: 1700мл
Матеріал: Пластик
Пак/в ящику: шт. 50/500
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Без бренду |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 1700 мл |
| Колір | Прозорий |
| Призначення упаковки | Для бутербродів, Для тортів, Для кондитерських виробів, Для кулінарії, Для салатів, Блістери, Для фруктів та ягід |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 87 мм |
| Основні | |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їди |
| Матеріал | Пластик |
| Вид одноразового посуду | Креманка/салатниця |
| Підходить для алкогольних напоїв | False |