
Упаковка блістерна ПС-120 1550мл 50шт
Розмір:230*130*78
Колір: прозорий
Об'єм: 1550мл
Матеріал: Пластик
Упак /в ящику:шт. 50/500
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Без бренду |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 1550 мл |
| Колір | Прозорий |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 78 мм |
| Основні | |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їди |
| Матеріал | Пластик |
| Вид одноразового посуду | Креманка/салатниця |
| Підходить для алкогольних напоїв | False |