


Коробка пластикова ІТ-5500 (144*141/82) 500мл 50шт/уп 400шт/ящ
Розмір:144*141*82
Колір: прозорий
Матеріал: Пластик
Пак/в ящику: шт. 50/400
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Креманка/салатниця |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Пластик |
| Підходить для алкогольних напоїв | Ні |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 500 мл |
| Довжина | 144 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Висота | 82 мм |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |