
Упаковка блістерна HF35 PET 227*127*85мм(1800мл)(1уп/50шт.,1ящ/400шт)
Увага! Не призначений для використання у СВЧ печах
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Без бренда |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Объем | 1800 мл |
| Цвет | Прозрачный |
| Количество отделений | 1 |
| Длина | 227 мм |
| Ширина | 127 мм |
| Высота | 85 мм |