


Блістерна упаковка 350 мл
Увага! Не призначений для використання у СВЧ печах
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Лоток |
| Призначення | Для фуршетів та банкетів |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Об`єм | 350 мл |
| Довжина | 132 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 45 мм |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |